KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 4397046
nr 439 7046
Skulptur
Madonnastatyett, i Etui, replika, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 21
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 20 november 2006
kl 17:48:25
300 kr
500 kr